Jeśli chodzi o platformy typu open source, specjalnie wykorzystywane do tworzenia sklepów e-commerce to wdrożenia Magento są zdecydowanie wśród liderów. Jest to najbardziej elastyczna platforma, stąd nikogo nie powinno dziwić, iż naprawdę wiele dużych marek korzysta z jej możliwości, aby rozwinąć swoją działalność. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż Magento jest obecnie najpotężniejszą platformą do tworzenia stron internetowych e-commerce.

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie Magento?

Jeśli chcesz skonfigurować biznes e-commerce, oznacza to, że musisz zarządzać wieloma modułami równocześnie. Utworzenie sklepu e-commerce nie jest takie proste, jeśli nie posiadasz odpowiedniej podstawy – platformy, która to umożliwi. W dzisiejszym świecie właściciele firm szukają najlepszych platform dla rozwoju swoich witryn e-commerce, a wdrożenie Magento wydaje się najlepszym rozwiązaniem, które potrafi spełnić wszystkie ich potrzeby.

Korzyści z Magento dla rozwoju witryny e-commerce

Jeśli nadal masz wątpliwości czy postawić właśnie na wdrożenie Magento – powinieneś wiedzieć dlaczego ten wybór zyskał tak dużą popularność. Najlepiej to zrozumieć patrząc uważniej na kilka najważniejszych zalet wdrożenia Magento.

Darmowe rozwiązanie

Magento to platforma opensource, a więc ma wiele funkcji, które są całkowicie bezpłatne. Jest to duża i szybko rozwijająca się technologia. Deweloperzy lubią też Magento ze względu na jego wyjątkowość i tysiące rozszerzeń.

Zalety dla SEO

Magento ma unikalny moduł – „Magento SEO” – dzięki któremu witryna e-commerce postawiona na tej platformie jest lepiej zoptymalizowana, szczególnie jeśli chodzi o:

  • treści,
  • ruch na stronie,

Wszystko to jest efektywnie zarządzane przez wdrożenie Magento SEO.

Środowisko przyjazne programistom

Programiści Magento uważają, że dodawanie stron i aktualizacja treści na stronie jest łatwa i przyjazna. Łączenie i nawigacja stron są również bardzo proste w Magento, co również przekłada się na fakt, iż te funkcje oszczędzają znaczną ilość czasu.

Niekończące się możliwości

Magento pozwala na zarządzanie wieloma sklepami: dzięki temu prowadzenie i zarządzanie biznesem online 24 h przez 7 dni w tygodniu stało się bezstresowe. Zanim pojawiło się Magento zarządzanie wieloma sklepami z jednego panelu administracyjnego było niewygodne. Teraz, dzięki tej platformie, każdy sklep może zostać skonfigurowany w jednym panelu administracyjnym z własnym unikalnym katalogiem produktów.

Chyba na ten moment już nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, iż wdrożenie Magento to dobry krok w kierunku rozwoju witryny e-commerce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here