Strona internetowa dla firmy
Fot. Pexels.com

Witryna internetowa zapewnia własne miejsce w sieci. To dzięki niej mogą Cię znaleźć Twoi potencjalni klienci i zapoznać się z produktami bądź usługami jakie oferujesz. W niektórych branżach strona www może pełnić funkcję portfolio, co mam miejsce w przypadku fotografów, kamerzystów czy grafików. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie czy strona internetowa dla firmy jest niezbędna przeczytaj poniższy artykuł.

Przeczytaj też: http://www.synat.pl/strona-internetowa-dla-firmy-czy-ma-sens/

Ile kosztuje strona internetowa dla firmy?

Trudno podać jedną kwotę. Wiele zależy od tego jak ona ma wyglądać i z ilu elementów się składać. Innym czynnikiem wpływającym na koszt strony www jest to kto ją robi, freelancer czy agencja.

Jedną z najczęściej wykorzystywanych opcji w ostatnich latach jest tworzenie stron www na już istniejących schematach tzw. systemach CMS. Do najpopularniejszych należą WordPress, Joomla czy Drupal. Pozwala to oszczędzić część wydatków jednak nie okraja ich do zera. Do zmiany wielu elementów dalej będzie potrzebny programista.

Najniższe koszty wykonania strony internetowej zaczynają się od około 2 tys. złotych. Będzie to bardzo podstawowa strona, bez podstron. Takie elementy jak grafiki nie są uwzględnione w cenie.

Czy można samodzielnie wykonać stronę internetową dla firmy?

Samodzielne wykonanie strony internetowej dla firmy jest możliwe. Jednak jest to również bardzo czasochłonne. Dużo zależy również od umiejętności jakie posiadasz i zmian jakie chcesz wprowadzać na stronie. Jeśli przewidujesz, że co tydzień będą dokonywane zmiany na stronie warto zlecić to agencji marketingowej lub freelancerowi.

Strona internetowa dla firmy czy konta w mediach społecznościowych?

Możemy spotkać się z opinią, że strona internetowa jest obecnie przeżytkiem ponieważ każdy korzysta głównie z mediów społecznościowych. Nie jest to prawdą. Strony internetowe cieszą się dużą popularnością.

Jednak najważniejszym elementem przemawiającym za założeniem własnej strony www jest fakt, że jest to Twoja własność. W mediach społecznościowych Twoje konto może zostać zablokowane, a nawet całkowicie usunięte. Taka sytuacja w przypadku własnej platformy jaką jest strona www nie przydarzy Ci się.

 

Strona internetowa dla firmy to obecnie jedna z podstawowych rzeczy jakie należy zrobić zakładając przedsiębiorstwo. To idealna platforma do pokazania się potencjalnym klientom oraz pozostania w kontakcie z osobami już kupującymi Twoje produkty czy usługi.

Zobacz też: http://aortamag.pl/jaki-smartfon-wybrac-ranking-telefonow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here