Planujesz zakupienie samochodu, ale brakuje ci środków? W takiej sytuacji pomocna może być szybka pożyczka. Jaka sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do przeglądu pożyczek na auto razem z nami!

Ceny samochodów to od kilku tysięcy złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych. Zwykle jednak decydujemy się na te używane i tańsze, dlatego wydajemy na nie mniejsze sumy od 10 tysięcy do 30 tysięcy złotych. Oczywiście, przy kupnie auta najlepiej mieć odłożoną potrzebną sumę. Czasami jednak nie mamy jej do dyspozycji. Wtedy rozwiązaniem może być błyskawiczna pożyczka.

Tutaj do dyspozycji mamy kilka różnych typów pożyczek, które mogą nam pomóc. Są one oferowane zarówno przez banki, jak i przez pozabankowe firmy pożyczkowe. O pieniądze możemy wnioskować w placówkach stacjonarnych oraz on-line.

Rodzaje pożyczek na samochód:

  • pożyczka gotówkowa ratalna – możemy przeznaczyć ją na dowolny cel, także na kupno samochodu, spłacamy ją w wygodnych ratach
  • kredyt samochodowy – jest celowy, czyli możemy wydać o tylko na auto, jest tańszy od pożyczki gotówkowej, ale samochód jest wtedy zabezpieczeniem, czyli w razie braku spłaty może przejść na własność kredytodawcy
  • pożyczka chwilówka – umowa zawierana na jeden miesiąc, oferowana przez firmy pozabankowe, najlepsza przy niższych sumach, gdy w ciągu 30 dni będziemy mogli zwrócić dług

Gdy chodzi o koszty, najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy. Warto jednak pamiętać o tym, że nie otrzymamy go na każde używane auto – liczy się głównie rocznik. Ponadto do uzyskania kredytu samochodowego musimy spełnić dodatkowe wymogi.

Zatem wiele osób chcących kupić auto wybiera pożyczki gotówkowe na raty w bankach i firmach pożyczkowych, na przykład Kokos.pl. Możemy uzyskać pełną kwotę na samochód – bez wychodzenia z domu. Wybieramy potrzebną nam sumę, a potem okres spłaty, który może wynosić do 36 miesięcy. Pożyczki oferowane w serwisie Kokos.pl są dostępne na dogodnych zasadach i pozwalają na łatwe uzyskanie pieniędzy na dowolny cel z niską, przystępną dla nas ratą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here