ITH inwestuje w usprawnienie usług sieciowych dla polskich przedsiębiorstw

W pierwszym kwartale 2023 roku ITH z powodzeniem rozbudowało swoją infrastrukturę sieciową, wprowadzając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Obiekty te dołączają do istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Nowoczesna infrastruktura światłowodowa ITH pozwala na efektywną łączność między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Dzięki naszym obiektom kolokacyjnym przedsiębiorstwa mają możliwość optymalnego rozmieszczenia swojego sprzętu, zwiększając efektywność działania swoich systemów. Dostosowujemy nasze usługi do potrzeb każdego Klienta, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — twoje wsparcie w dziedzinie telekomunikacji

Założona w 2020 roku przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka firma ITH oferuje szeroką gamę usług ICT dla biznesu, takich jak Internet, kolokacja oraz hosting.

W celu zdobycia klientów ITH umożliwiło bezpłatne korzystanie z usług przez niemal rok, co zaowocowało tym, że wszyscy uczestnicy tego programu postanowili przedłużyć umowy.

Rok 2021 przyniósł ITH rozszerzenie oferty o platformę hostingową Kru.pl oraz pozyskanie pierwszych inwestorów. W 2022 roku firma zrealizowała drugą rundę finansowania, zdobywając wsparcie krakowskiego funduszu B Capital ASI i znanego warszawskiego przedsiębiorcy.

ITH świadczy swoje usługi na terenie całej Polski, w takich miastach jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Firma ITH stale rozwija swoje usługi, aby spełnić oczekiwania klientów, którzy doświadczyli wartości proponowanych rozwiązań.

ITH — dostawca usług IT, który umożliwia rozwój i skalowalność Twojego biznesu

ITH utrzymuje relacje z ponad 10 000 klientami, wśród których są firmy takie jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Spółka zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań sieciowych oraz dostarcza usługi Internetowe dla różnorodnych obiektów, w tym hal Panattoni, galerii Odyseja w Brzesku oraz centrów handlowych ATUT rozlokowanych w Polsce.

Innowacyjnym projektem realizowanym przez ITH jest program ITH Ready, mający na celu podłączanie biurowców na terenie Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu, zarówno najemcy, jak i właściciele (oraz zarządcy budynków) korzystają z:

 • Standaryzacji i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego dostępu do łącza podstawowego i awaryjnego.

ITH oferuje również szeroką gamę usług IT, w tym:

 • Internet dla przedsiębiorstw.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting oraz domeny.
 • Projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych jako abonament.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zwraca uwagę, że: ITH dąży do kompleksowego wsparcia IT dla swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, a nie konkurując z nimi. ITH wyróżnia się na rynku dzięki elastyczności i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami. Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO ITH, zauważa: ITH jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą, który skupia się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i nieustannie się rozwijając.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki znajdują się w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here